Jak nakoupit

Zalíbily se vám dekorativní dřevěné lišty Ventanita? Získat je i pro vaše bydlení je velice snadné.

Vybíráte

Vyberte si, zda budou ve vašem případě lišty Ventanita sloužit jen jako dekorace kolem oken a dveří, nebo je použijete také jako zábranu proti pádu květináčů a truhlíků. Podle toho si v našem konfigurátoru vyberte vhodný typ lišty.

2

Měříte

Zvolený typ se vám v konfigurátoru zobrazí i s vyznačenými kótami. Podle tohoto návodu změřte všechny požadované délky. Naměřené parametry zapište do tabulky v konfigurátoru. Nemusíte se bát, že by vám po čase zmizely. K objednávce se můžete opakovaně vracet.

3

Objednáváte

Jakmile máte veškeré údaje změřeny a lišty vybrány, vyplněný objednávkový formulář odešlete.

Na základě údajů, které od vás v objednávce obdržíme, pro vás připravíme zálohovou fakturu. Ihned po její úhradě vyrábíme vaše dekorativní lišty na míru.

4

Těšíte se

Zakázková výroba na míru probíhá a vy se těšíte. Výroba dřevěných lišt Ventanita je skutečně individuální. S každým kouskem dřeva se doslova mazlíme, ale ne dlouho, abyste se z nich už brzy mohli radovat i vy.

5

Máme hotovo. Lišty jsou připraveny

Hurá, lišty jsou hotové. Dáváme vám vědět, že je vaše zakázka připravená. Platit můžete při osobním převzetí u nás v Halenkově, nebo vám vaši zásilku zašleme až domů na dobírku. Platba předem je možná, karty přijímáme také.

4

Do čtvrthodinky už vám slouží

Montáž lišt Ventanita zvládnete sami. Bez vrtání. Jen s osvědčeným lepidlem MAMUT, které si u nás můžete také zakoupit.

Přejeme, ať vám dřevěné dekorativní lišty Ventanita dobře slouží.